Plas sherri në Kuvend, Gazment Bardhi shkon drejt Ramës, Felaj: Je i përjashtuar

Shpërndaje lajmin

Pasditen e sotme një debat i ashpër ka ndodhur mes Kryeministrit Edi Rama dhe deputetit të Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, debat i cili ka agravur duke shkuar edhe në fyerje.
Deputeti demokrat Gazment Bardhi është përjashtuar nga seanca plenare pas debatit me kryeministrin Edi Rama.

Gjithashtu edhe një pjesë e deputetëve demokratë kanë lënë gjithashtu sallën, ndërkohë që seanca është ndërprerë.
vijon…/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *