“Po doli Luizi, iki dhe unë”, habit Olta: Pse të ndihem në faj për Kiarën (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Publiku vendosi në spektaklin e mbrëmjes së djeshme që Olta dhe Kiara të shkojnë “kokë më kokë” në nominim.
Por pas kësaj Luizi ka bërë një deklaratë të fortë, ai është shprehur se nëse del Kiara do të dal edhe ai.
Deklarata e Luizit nuk është pritur mirë nga Olta, e cila ka thënë se në fund të fundit Big Brother është garë dhe se aty ata janë për të luajtuar.
Gjatë një diskutimi me Dean, Olta ka thënë se është lodhur nga insisitimi I Luizit për të mbrojtur Kiarën në çdo moment dhe e nuk është dakord që ai të dalë nga shtëpia nëse Kiara eliminohet nga loja.
Ndërkaq Olta tha se nëse del Luizi do dali edhe ajo.
Olta: Po doli Luizi iki dhe në. Do dalësh po doli Kiara, rri se dal unë. Na plasi Kiara, Kiara. Pse të ndihem në faj unë se del Kiara.

@korespondenti Po doli Luizi iki dhe une thote Olta. #oltagixhari #bbva #luani #meluizin #bigbrotheralbaniavip ♬ original sound – Korespondenti

@big_albania_2 #luizejlli #kiaratito #luizkiara #kiaraluiz #meluizin #mekiaren #luiz #kiara #bigbrothervipalbania #bigbritheralbaniavip #big_vip_albania #pa_gjurme #me_ler_te_flas #amici_albania #muzika_80_90 #melodiajetes #melodiaejetes #kucedrat #qesh_mire_kush_qesh_i_fundit ♬ suono originale – ……….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *