“Po ju a them troç”, Atdheu tregon publikisht nëse ka kryer marrëdhënie me Antonelën (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Puntatën e djeshme në Përputhen, në monitor u shfaqën disa pyetje nga publiku për konkurrentët.

Disa prej tyre ishin pyetje me spec për të gjithë të pranishmit në studio.

Pyetja më ngacmuese ishte drejtuar Atdheut: A ke bërë seks me Antonelën?

Sapo pyetja u shfaq në ekran, u shoqërua me të qeshura nga konkurrentët.

Dhe përgjigja e Atdheut ishte: Po jua them troç që jo.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *