Policia: Alqi Bllako në “arrest”, u vetëdorëzua

Shpërndaje lajmin

Drejtoria e  Përgjithshme e Policisë së Shtetit njoftoi mediat në orën 7.00 të mëngjesit të së premtes se ish-deputeti i Partisë Socialiste është vetëdorëzuar në polici pas një vendimi të gjykatës për masën “arrest me burg”. Ai akuzohet për veprat penale të korrupsionit dhe shpërdorimit të detyrës në çështjen e inceneratorëve. Policia i cilëson “lajme […]

Leave a Reply

Your email address will not be published.