Policia arreston sërish baronin serb të drogës

0
Shpërndaje lajmin

Darko Sariç, një trafikant i dyshuar i madh serb droge, u arrestua të enjten në mëngjes në vilën e gruas së tij në periferi të Beogradit, Senjak, si pjesë e një operacioni ndërkombëtar të koordinuar nga EUROPOL dhe EUROJUST, agjencitë e BE-së për zbatimin e ligjit dhe bashkëpunimin në drejtësinë penale. Policia arrestoi gjithashtu katër […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *