“Policia e Kosovës e gatshme”, Elshani: Do jemi këtu derisa kutitë të transportohen

0
Shpërndaje lajmin

“Kemi pas aktivitete ditore të rregullta të  cilat janë zhvilluar por që nuk kanë të bëjnë me procesin e votimit. Ne do jemi këtu deri në momentin kur fletët e votimit të transportohen.
Situata është e qetë.  Jemi vigjilentë dhe vazhdojmë të mbetemi të tillë. Jemi të përgatitur që në çdo rast të përgjigjemi. Kemi forca të shtuara policie, kemi njësitë speciale që ne  i thërrasim kur kemi nevojë për ta. Konsiderojmë se jemi të përgatitur për çdo rast”-tha Elshani.
vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *