Policia i heq patentën 2 vjet pasi përplasi familjen në vija të bardha, Ajas Sulejmani: Nuk jam dakord me vendimin

Shpërndaje lajmin

Policia i ka hequr patentën 2 vjet pasi përplasi familjen në vija të bardha, Ajas Sulejmani: Nuk jam dakord me vendimin
Policia Rrugore i ka hequr për 24 muaj patentën 39-vjeçarit Ajas Sulejmani, i cili përplasi dje me makinën e tij luksoze familjen Konomi në rrugën e “Kavajës” në Tiranë duke i shkatuar prindërve dëmtime të shumta.
Sulejmani akuzohet për tre vepra penale, si : Shkaktim aksidenti me pasoja të rënda; drejtim i makinës nën efektin e lëndëve narkotike dhe largim nga vendi i aksidentit.
Nw gjobën që policia i ka vënë Sulejmanit, në të cilën ai shprehet “Nuk jam dakord”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.