Politikani shqiptar që vizitoi Ukrainën, në kohën kur atje po vazhdon lufta

Shpërndaje lajmin

Ai shkruan se lufta mban aromë tjetër në vendngjarje, transmeton albinfo.ch.
“Sot, me ftesë të homologut tim Stefançuk jam në vizitë në Kiev. I vizitova Irpinin dhe Hostomelin. Lufta mban aromë tjetër në vendngjarje, ndryshe nga ajo në fotografi. Qetësia është ndryshe në zonat luftarake”, shkruan ai krahas një videoje të postuar nga vizita e tij në vendin, i cili për më shumë se 1 muaj është në luftë.
VIDEO:
https://fb.watch/cFhv0_pHcs/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *