Portugali-RMV mbyllet me rezultatin 2 me 0

Shpërndaje lajmin

Ndeshja mes Portugalisë dhe Maqedonisë së Veriut u mbyll me rezultatin 2 me 0.
Bruno Fernandes dërgoi Portugalinë në Kupën e Botës. Maqedonasit, të cilët mahnitën Italinë në gjysmëfinale, ofruan pak gjatë kësaj ndeshje.
Portugalia kualifikohet për Kupën e Botës për herë të gjashtë radhazi me Ronaldon, 37 vjeç, që shkon në turne për herë të pestë dhe me shumë mundësi, të fundit.
 
LEXONI GJITHASHTU:

RMV përballë Portugalisë së CR7 për ëndrrën e Botërorit
The post Portugali-RMV mbyllet me rezultatin 2 me 0 first appeared on Euronews Albania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.