Pozon vetëm me veshje seksi/ Fotot më joshëse të modeles australiane  

Share

Carly është një nga vajzat më seksi të Instagramit. Bjondina ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, mbi 500 mijë.

Ajo reklamon veshje intime seksi ku ekspozon dhe linajt e saj perfekte. Bukuroshja nga Australia ka edhe një motër binjake me të cilën publikon shpesh foto.

Të dyja vajzat kanë një llograi tjetër në rrjet ku publikojnë foto seksi të dyja bashkë. Mes vajzave nuk ansjë dallim janë si dy pika uji.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al


Share

Komente