December 1, 2021

Prej 2 vitesh vuante nga sëmundja e rëndë, befason vajza e Paul Walker me foton nga spitali

Shpërndaje lajmin

Vajza e Paul Walker, , ka zbuluar se është shëruar nga tumori. 23-vjeçarja postoi një foto të para dy vitesh kur po luftonte me sëmundjen dhe shfaqej e veshur me një kapele flokësh kirurgjikale.

“Sot 2 vite më parë, kam bërë një rrugë shumë të gjatë, e bekuar dhe mirënjohës”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker)

Ky lajm vjen disa javë pasi Meadoë u martua me aktorin Louis Thorton Allan në Republikën Domenikane. Çifti njoftoi martesën e saj vetëm tre muaj pas fejesës së tyre.

Meadoë, e cila ishte 15 vjeç në kohën e aksidentit tragjik me makinë të babait të saj më 30 nëntor 2013, ka krijuar një organizatë jofitimprurëse në kujtim të tij të quajtur “The Paul Ëalker Foundation”, e cila ka për qëllim shkencën detare./


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *