Presidenti i Apolonisë, Koço Kokëdhima infektohet me koronavirus

Share

Presidenti i Apolonisë Koço Kokëdhima është infektuar me koronavirus.

Biznesmeni i njohur ka mësuar rezultatet e tamponit të fundit dhe është vendosur në izolim.

Lajmi i u konfirmua në emisionin “Gol pas goli” të “Supersport”. Mësohet se Kokëdhima nuk ka pasur kontakt me lojtarët apo pjesën tjetër të klubit.

Bashkë me presidentin e Apolonisë është infektuar dhe bashkëshortja e tij.


Share

Komente