Princesha e dubati në lidhje të fshehtë me truprojën britanik, i dha 1.2 milion paund të ruajë sekretin

Share

Gruaja e sundimtarit të Dubait mësohet se i ka dhënë truprojës britanike, njëkohësisht edhe të dashurit të saj, 1.2 milion paund  që të mos fliste për lidhjen e tyre, shkruan “Daily Mail”.

Raportohet se gjatë lidhjes së tyre 2-vjeçare ajo e ka mbajtur atë me dhurata luksoze.

Gruaja e gjashtë dhe më e re e miliarderit Sheik Mohammed Al Maktoum, Princesha Haya, e shpërbleu truprojën britanik, me kushtin që ai ta shoqëronte kudo që shkonte dhe të ruante sekretin e tyre.

Gjatë seancës në Gjykatën e Lartë kundër burrit të saj në Londër, tradhtia e saj u bë çështje.

Në gjyq, ajo fitoi kujdestarinë e dy fëmijëve që ka me sheikun.

640 0 5fb7c20c43072
640 0 5fb7c20c146e9
640 0 5fb7c1d5e7949
640 0 5fb7c20ced602
640 0 5fb7c1d5e7949 1

The post Princesha e dubati në lidhje të fshehtë me truprojën britanik, i dha 1.2 milion paund të ruajë sekretin appeared first on Media .


Share

Komente