Procesi i votimit nis me telashe në identifikimin elektronik dhe probleme të tjera

0
Shpërndaje lajmin

Në disa qendra votimi në të gjithë vendin procesi nuk ka nisur ende deri në orën 9.21, ndërsa incidente të ndryshme janë raportuar në bashki të ndryshme. Në orët e vona të natës të së shtunës, disa qytetarë sulmuan fizikisht kandidatin e PS-së për Bashkinë Kolonjë Erjon Isai, pasi e akuzuan se ishte duke blerë […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *