Pronari i ri i Chelsea jep shkëndijën e parë

Shpërndaje lajmin

Todd Boely sjell sjell akone dhe reagime epike për Chelse. Pronari i ri i “bluve”, i cili ndodhet në “Stamford Bridge” për të ndjekur ndeshjen në shtëpi të londinezëve ndaj Wolves, ka bërë një gjest reagimesh me rastin e golit të Loftus-Chick.
Konkretisht, biznesmeni amerikan ka fishkëllyer kur shënoi golin në minutën e 38′. Por më pas goli u anulua për pozicion jashtë loje. / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *