Propozimi i Juventus Torinos për Paul Pogba

Shpërndaje lajmin

Opsioni më i mundshëm i Pogbba duket të jetë rikthimi i tij në Juventus, raporton gazetari Rudy Galetti.
Sipas burimit të lartpërmendur, janë zbuluar detajet e propozimit të klubit piemontez për mesfushorin.
9 milionë euro + rreth 3 milionë euro bonuse po përgatitet për të konkretizuar afrimin e Pogbas te ekipi i Massimiliano Allegrit.
Megjithatë, Juventus dhe Paul Pogba vazhdojnë të negociojnë shumën monetare të atij bonusi. / /

Leave a Reply

Your email address will not be published.