Provokon meshkujt me fotot e saj/ Shania Perret, modelja më e nxehtë e Instagramit

Share

Shania Perrett lindi në Gold Coast, Australi më 1 Mars 1997. Ylli i mediave sociale, e cila njihet për faqen e saj në Instagram. Ajo ka fituar popullaritet për dokumentimin e stilit të saj të jetës dhe për fotot e saj si modele.

Ajo është një nga yjet më të pasur në Instagram që ka lindur në Australi . Ajo gjithashtu ka një pozicion në mesin e listës së yjeve të Instagramit më të popullarizuar.

Për më tepër Shania dhuron poza shumë seksi në rrjetet sociale me të cilat çmend ndjekësit e saj.

Shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al


Share

Komente