PS mbledh grupin parlamentar, zbardhen diskutimet

0
Shpërndaje lajmin

PS ka mbajtur këtë të hënë për 40 minuta mbledhjen e grupit parlamentar nën drejtimin e kreut të grupit, Bledi Çuçi.
Në mbledhje është diskutuar rreth seancës plenare të së enjtes dhe po ashtu për problematikat e qytetarëve në terren.
Në mbledhje nuk është diskutuar as për Avokatin e Popullit, as për reformën zgjedhore dhe as për çështje e Arben Ahmetaj, një vendim të mundshëm nga grupi i PS, pasi Ahmetaj vijon të jetë pjesë e grupit parlamentar socialist.
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *