‘Pse më keni thirrur këtu…’/ Revoltohet Rama, shan opinionistët

Share

Kryeministri Rama, ka humbur toruan sonte në ‘Open; ku është përplasur me panelistët, Gjekmarkaj dhe Nazarko për vaksinën.

Duke ciruar Aristotelin Rama i ka quajtur ata dy si llafazanë ndërsa ka kërkuar të mos e ndërpresin.

Në kohën Greqisë së lashtë opinionistët quheshin llafazanë, sot llafazanët quhen opinionistë.

Aristoteli që ka lexuar Nazarko, unë se kam lexuar por do këkoja mos më ndërprisni.

Cfarë kërkoni, më keni thirrur këtu! Po ju dëgjoj, nuk po flas por të drejtën e fjalës nuk ma merrni dot”./CNA.al

 


Share

Komente