January 12, 2022

Pse Vedat Bajrami nuk e tregon këtë gjë për gruan e tij, ja që tani u morë vesh!

Shpërndaje lajmin

Është një nga emrat më të njohur të komedisë në Kosovë, kjo për një mori projektesh e skeqesh shumë të njohura.

Skenarët e skeqeve të Vedat Bajramit dhe “Stupcave” janë shumë të përfolura për përmbajtjen e tyre.

Në anën tjetër, aktori i humorit ka ditur ta mbajë largë syrit të publikut jetën e tij private, gruan dhe fëmijët, shkruan “Kosovarja”.

Gruaja e Vedat Bajramit, është Allmira Mullaabazi nga Prizreni, dikur miss dhe modele./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *