Punëtori tenton të përdhunojë pronaren në Greqi, pasi e pushoi nga puna

Shpërndaje lajmin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku punonjësi ka tentuar të përdhunojë pronaren pasi kjo e fundit e  ka pushuar nga puna.
Viktima e sulmit dëshmoi në polici se një 30 vjeçar nga Pakistani kishte shkuar në shtëpinë e saj dhe kishte tentuar ta përdhunonte. Ajo tha se e njihte të riun pasi ky i fundit kishte punuar në serat e saj derisa 50 vjeçarja kishte vendosur që ta pushonte nga puna.
Sipas mediave greke, gruaja ka dëshmuar para autoriteteve se agresori kishte trokitur në derë dhe sapo ajo e kishte hapur, ishte sulmuar fizikisht nga pakistanezi i cili i kishte hedhur edhe një substancë të dëmshme në fytyrë.
Ndërkohë policia greke është vënë në kërkim të pakistanezit i cili sapo ka kryer sulmin e rëndë, është arratisur nga vendngjarja.
LEXONI GJITHASHTU: 

Gjykata cakton një muaj paraburgim për ish-policin serb
Dashnor Sula: Më vinte turp, nuk shkova në asnjë mbledhje të 32-vjetorit të PD-së
Të shtëna me armë brenda hotelit në Afganistan, tre të vrarë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *