Punëtori vdes gjatë një aksidenti në punë në Durrës

0
Shpërndaje lajmin

Një 35 vjeçar humbi jetën në mënyrë aksidentale këtë të premte në Durrës, teksa po punonte në zonën e Plazhit. Policia e Durrësit sqaroi në njoftimin për median se burri ishte duke punuar për prerjen e degëve të pemëve në lagjen numër 13 dhe ndodhej në koshin e një vinçi që shërben për punime në […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *