“Pyetje me spec”, Jori dhe Luizi tregojnë pozicionet e tyre të preferuara (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Banorët e Big Brother Vip kanë kaluar momente argëtuese mbrëmjen e djeshme në një “Pyjama Party” të organizuar nga Vëllai i Madh. Ata luajtën disa lojëra ku duhet t’u përgjigjeshin pyetjeve me “spec”, të kryenin dënime të ndryshme, ose të pinin shots-a.
Por gjatë lojës së rrotullimit me shishe, banorët nuk i kanë kursyer aspak edhe pyetjet rreth erotizmit.
Kristi i ka kërkuar Jorit që të tregojë pozicionin e preferuar në seks, ku fillimisht ajo hezitoi por më pas iu përgjigj duke thënë:
“Sipër tavolinës, me kurrizin mbi tavolinë dhe këmbët mbi shpatullat e partnerit” u shpreh Jori për pozicion e preferuar të saj seksual.
E njëjta pyetje iu bë edhe Luizit, i cili tha se “dihet, pozicioni i preferuar është doggy style.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *