Qëllohet me armë zjarri një makinë në Shkodër/ Policia në ndjekje të autorëve

Share

Qëllohet me armë zjarri një makinë në lagjen Skënderbeg në qytetin e Shkodrës.

Nga të shtënat me armë zjarri fatmirësisht nuk ka të lënduar, ndërsa autorët janë larguar menjëherë pas atentatit.

Policia është vënë në ndjekje të autorëve. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë dhe nuk dihen ende detaje të tjera./CNA.al


Share

Komente