Qytetari në Korçë denoncon: Spaho më nxori jashtë, na turpëroi dhe emrin

0
Shpërndaje lajmin

Qytetari nga Korça ka denoncuar se deputeti i PD-së Edmond Spahi i ka kërcënuar.
Në një deklaratë për mediat ai theksoi se ka ardhur në qendrën e votimit dhe I ka tërhequr zvarrë ndërkohë që po prisnin në radhë për të votuar.
Referuar dhe emrit të tij, qytetari tha se Spaho i turpëroi dhe emrin, duke qenë se e kanë njëlloj.
“Vjen Mond Spaho e na nxjerr jashtë. Ishim në radhë për të votuar. Ça bëjnë deputetët këtu që vijnë dhe na kërcënojnë. Unë votova, nuk pyes atë. Nuk mund të dëgjoj të sharat e deputetëve. Na turpëroi dhe emrin “- tha ai.
LEXONI GJITHASHTU:

Berisha deklaratë për media: Qytetarët të votojnë, është një shërbim ndaj vendit
“Familjarët e tij po kërcënojnë votuesit”- Goro i përgjigjet Dules: Fol me prova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *