Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 32-vjeçarja

0
Shpërndaje lajmin

Një 32 vjeçare në Cërrik ka humur jetën mbrëmjen e kësaj të shtune. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40, në lagjen nr. 1 në Cërrik.
Gruaja ka qenë duke bërë dush dhe dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, si pasojë ajo ka humbur jetën.
‘Rreth orës 20:40, në lagjen nr. 1, në banesë, shtetasja I. M., 32 vjeçe, banuese në Cerrik, gjatë kohës që ka qenë duke u larë në dush, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”,-thuhet në njoftimin e policisë.
LEXONI GJITHASHTU:

Gjetën portofolin me lekë në rrugë, turistët italianë e dorëzojnë në polici
Turqia kritikon qasjen e OKB-së për ndalimin e ndërtimit të një rruge në Qipro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *