Ra nga kati i katërt i pallatit, 27-vjeçarja humb jetën në spital

0
Shpërndaje lajmin

Një 27-vjeçare me inicialet S. A.,banuese në Kamzë të Tiranës, ka humbur jetën pasi ka rënë nga 4i katërt i një pallati.
Njoftimi i policisë:
Më datë 10.02.2024, rreth orës 23.00, në rrugën “Teuta”, ka rënë nga lartësia e një pallati 4 katësh, shtetasja S. A., 27 vjeçe, banuese me qira po në këtë adresë.
Si pasojë e dëmtimeve të marra, kjo shtetase ka ndërruar jetë në spital.
Janë kryer veprimet e para procedurale dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *