Ra nga vinçi ndërsa punonte, punonjësi i Bashkisë Elbasan humb jetën në spital

0
Shpërndaje lajmin

56 vjeçari E.B. i cili u rrëzua nga vinçi mesditën e sotme, ka humbur jetën në spital.
Sipas infromacionit të policisë, ai ishte punonjës i Bashkisë së Elbasanit dhe gjatë punës mbi vinç, për riparimin e llambave elektrike në shtyllat e ndriçimit, në lagjen “5 Maji”.
“Në vijim të informacionit paraprak të dhënë mesditën e sotme, ju informojmë se, shtetasi E.B, 56 vjeç, punonjës i Bashkisë Elbasan, për shkak të dëmtimeve, ka humbur jetën në spital.
Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të ngjarjes”,-thuhet në njoftimin e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *