April 18, 2021

Rama futet LIVE rrugës për në shtëpi

Shpërndaje lajmin

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ishte në Durrës, ku zhvilloi disa takime dhe inspektime në kantieret e rindërtimit, ndërsa në mbrëmje është rikthyer në Tiranë.

Gjatë kthimit në shtëpi kreu i qeverisë është futur “live” nga makina për të treguar segmentin e ri të Unazës së Madhe në Tiranë që u hap sot.

“Rrugës për shtëpi nga segmenti i ri i Unazës së Madhe të Tiranës, i sapohapur sot”, shkruan Rama duke postuar videon./ Abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *