January 21, 2022

Rama kap peshkun e madh (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Kryeministri Edi Rama këtë të mërkurë ndodhet në qytetin e Sarandës ku edhe ka shkrepur një fotografi tejet interesante.

ka mundur të sigurojë foton, ku Rama ndodhet sipër një peshkarexhe pranë dy peshqve ton.

Ky lloj peshku njihet për madhësinë dhe shijen e mishit, ndërsa siç mund të shihet në foto edhe pse kryeministri Edi Rama 2.01 metra i gjatë, dukey se nuk e ka arritur fundin e bishtit të këtij peshku.

Kujtojmë se prej disa javësh kryeministri Edi Rama ka prezantuar ndihmën e qeverisë për bujqësinë, blegtorinë si dhe për peshkimin, ku mesa duket këtë sektor e ka inspektuar edhe vetë në terren ditën e sotme./ /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *