April 14, 2021

Rama kapet “mat” para emisionit, shihni çfarë po bënte kryeministri (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Kryeministri Edi Rama është i ftuar sot në emisionin “Opinion”.

Në videon e bashkëngjitur të lajmit, shihni se si Rama hyn në Tv Klan pa kollare dhe jo gati për të dalë në emision.

Ai shihet sportiv dhe me kollare në dorë duke u munduar t’a vendosë pavarësisht se po filmohet nga kamera.

Rama pritet të flasë për situatën aktuale politike, COVID-19 si dhe për vijimin e fushatës zgjedhore.

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *