April 14, 2021

Rama kërkon ta bindë për votën, nëna e “Kosheres” ka diçka për t’i thënë

Shpërndaje lajmin

Një moment mjaft i këndshëm tek “Kosherja” ishte dhe interpretimi i aktorëve Denis Kurushi në rolin e Edi Ramës dhe Bes Kallaku në rolin e nënës. Kreu i qeverisë kërkon t⌂ sigurojë votën e nënës së “Kosheres” për zgjedhjet, por kjo e fundit nuk bindet kollaj.

Pavarësisht se përdori çdo “armë” për ta bindur, në fund është nëna e Kosheres që ka diçka për t’i thënë kreut të qeverisë. Se çfarë bëhet fjalë, ndiqni videon e mëposhtme. /abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *