Rama mbërrin tek “Air Albania”/ Momenti kur përshëndet ish-Presidentin Moisiu

Share

Kryeministri Edi Rama ka shkuar këtë paradite te stadiumi “Air Albania”, ku po vaksinohen personatetet në të 80-tat.

Kreu i qeverisë takoi edhe disa prej tyre dhe ndër to ishte edhe ish-presidenti Alfred Moisiu, i cili po merrte dozën e parë të vaksinave.

Rama-Moisiut: Gjigant si je mirë?

Moisiu: Mirë!

Rama: Do të ulesh pak se është procesi.

Manastirliu: Kjo është salla ku bëhet vaksina, që monitorohet nga mjekët dhe urgjenca kombëtare për çdo problem./CNA.al


Share

Komente