Rama s’i ndahet “propagandës së shëmtuar”, nxjerr videon nga kantieri i ndërtimit të aeroportit të Kukësit

Share

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për ndërtimin e aeroportit vazhdon.

Postimi i plotë

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë😍”, shkruan Rama, ndërsa e shoqëron videon me muzikë popullore.


Share

Komente