Reali bën mrekullinë, zbret me këmbë në tokë PSG dhe siguron çerekfinalen (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Reali bën të pamundurën.
Los Blancos kanë përmbysur PSG duke triumfuar 3-1 në ndeshjen kthyese në Bernabeu vijon.

Leave a Reply

Your email address will not be published.