Renato Mekolli merr surprizën romantike në shtrat nga partnerja e tij për ditëlindjen, nuk do ta besoni sesa vjeç mbushi (VIDEO)

Share

Shefi më i famshëm i kuzhinës në Shqipëri, Renato Mekolli feston sot ditëlindjen. Renato feston ditëlindjen e tij të 38-të dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk mund të mungonte një surprizë nga partnerja e tij, lidhjen me të cilën e bëri publike në tetor të vitit që lamë pas.

Partnerja e ka zgjuar nga gjumi me këngën “It’s my birthday” dhe me shampanjë për të festuar. Renato ka ndarë në Instagram një video të këtij momenti, krahas së cilës ka shkruar: “Ja si të zgjon dashuria!”

Shefi i kuzhinës po e mban sekret identitetin e partneres dhe deri më tani nuk ka publikuar ende një foto pranë saj.

VIDEO:

The post Renato Mekolli merr surprizën romantike në shtrat nga partnerja e tij për ditëlindjen, nuk do ta besoni sesa vjeç mbushi (VIDEO) appeared first on Lajme.al.


Share

Komente