September 25, 2021

Reperja acarohet me ndjekësit dhe merr vendimin drastik për djalin e saj

Shpërndaje lajmin

Iggy Azalea është shprehur se tani e tutje do ta mbajë jetën e djalit të saj sa më private. Reperja reagoi në twitter duke thënë se nuk do të postojë më foto të djalit, Onyx pasi u tallën me veshjet e tij.

Azalea shkroi: “Unë kam vendosur që nuk do të postoj më Onyx ose të ndaj imazhe në internet. Ju nuk do të luani me fëmijën tim, jo!” Artistja u bë nënë për herë të parë në muajin Prill dhe është fryt i dashurisë së Iggy-t me ish partnerin e saj, Playboi Carti. Kujtojmë që artistja njoftoi se do të tërhiqet nga muzika.

Iggy Azalea shares first photo of newborn son Onyx after confirming split  from Playboi Carti | The Independent

“End of a Era” është kaq i veçantë për mua, pasi të publikoj albumin muajin tjetër dhe për disa vjet do të fokusohem në projekte të reja krijuese dhe gjëra nga të cilat ndihem e apasionuar dhe e frymëzuar, përtej muzikës. Jam shumë e ngazëllyer të shihni një anë tjetër timen në të ardhmen.”, tha ajo. /abcnews.al

Moving on: Iggy Azalea is taking a step back from music to focus on 'other creative projects'

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *