January 22, 2022

Reshje të forta shiu në Prishtinë

Shpërndaje lajmin

Reshjet të forta shiu dhe erërat e forta kanë përmbytur rrugët në Prishtinë, shkruan albinfo.ch

Në pamjet e siguruara nga Albinfo.ch shihet se sheshi “Zahir Pajaziti” në Prishtinë është mbuluar me ujë.

Video:


 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *