November 27, 2021

Rezultati paraprak i zgjedhjeve për PDK-në, reagon djali i Kadri Veselit

Shpërndaje lajmin

Pas mbylljes së procesit të zgjedhjeve lokale dhe vijimit të numërimit të votave për kandidatët fitues ka reaguar djali i ish-kryetarit të PDK-së Kadri Veseli, Klestor Veseli.

Veseli përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi me kreun e PDK-së, Memli Krasniqin dhe djalin e ish-presidentit Thaçi, Endritin.

Ndërkohë krahas fotos ai shkruan se është shumë i lumtur dhe krenar.

“Shumë i lumtur, dhe mbi të gjitha shumë krenar. #177”, shkruan Klestori./


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *