April 16, 2021

Rikthehet Era Istrefi, çfarë po ndodh me këngëtaren?

Shpërndaje lajmin

Era Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare që ka arritur të bëhet pjesë e skenës ndërkombëtare.

Ajo së fundmi nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore, por publikimet nga përditshmëria nuk kanë munguar aspak.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka bërë të ditur se është duke punuar në një studio muzikore. Ajo në Instastory e publikuar shihet e veshur me xhinse dhe me të zeza ndërsa është pranë një mikrofoni.

Ende nuk ka ndonjë detaj për projektin e ri, por fansat janë në pritje të lajmeve të reja nga këngëtarja./abcnews.al

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *