Rita Ora dhe Novak Gjokoviq shikojnë ndeshjen së bashku

0
Shpërndaje lajmin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është kapur nga kamerat, duke qëndruar afër tenistit serb, Novak Gjokoviq, shkruan albinfo.ch.
Kjo ndodhi gjatë një ndeshje të Kampionatit Botëror të ragbit, që po mbahet në Paris.
Kjo solli shumë reagime, teksa Gjokoviq është i njohur për lobimin kundër Pavarësisë së Kosovës.

Novak Djokovic just got caught out in the crowd with Rita Ora pic.twitter.com/m9hLZ7ohfu
— Parody Pablo (@ParodyPabs) October 28, 2023

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *