September 18, 2021

Rita Ora uron ekipin që përfaqëson Kosovën në Tokyo 2020

Shpërndaje lajmin

Parakalimi i ekipit të Kosovës në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike ‘Tokio 2020’ ka tërhequr interesimin e shumë personaliteteve të njohura.

Ekipi i Kosovës ishte i 67-ti në listën e parakalimit, ndërsa ekipit i prinë xhudistët Majlinda Kelmendi dhe Akil Gjakova.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *