January 19, 2022

Romeo u filmua duke u puthur me bjonden misterioze, Aleksia merr vendimin e papritur

Shpërndaje lajmin

Mjaftuan dy postime nga Barcelona, të Romeo Veshajt dhe Aleksia Peleshit që të përflitej se të dy ndodhen bashkë në Barcelonë. Por disa pamje te publikuara nga Revista Who ku pretendohet se Romeo eshte filmuar në Barcelone duke u puthut me një bjonde misterioze kanë bërë menjëherë xhiron e rrjetit.

Veprimi i Aleksia Peleshit pas këtyre pamjeve ka trazuar edhe më shumë situatën. Ajo është zhdukur nga Instagram nga ku po publikonte së fundmi foto nga Barcelona.

Nuk ka akoma asnjë reagimi të Romos, Aleksias apo Donaldit i cili ndodhet me to.

Kujtojmë se lidhja e Romeos me vajzën e ministrit Niko Peleshi, Aleksian u bë e ditur në fillim të këtij viti ku dyshja publikonte foto në rrjetet sociale nga I njëjti vend. Aleksia konfirmoi lidhjen duke publikuar foto me Remeon dhe ato kohë u bë publike dhe ndarja e aktorit me Jonida Maliqin./albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *