Ronaldo apo Messi? Rezulton se njëri prej tyre ka një avantazh në shah

Shpërndaje lajmin

Cristiano dhe Leo u fotografuan për një reklamë të Louis Vuitton Fotoja u shfaq në rrjetet sociale të markës dhe ishte firmosur kështu: “Fitorja është një gjendje shpirtërore”.
Dhe në rrjetet sociale ata tashmë kanë kuptuar se kush është më i mirë në shah, të cilin Leo dhe cr7 e luajnë në një valixhe.

“Kjo foto tregon qartë se Ronaldo ka një elefant shtesë në krahasim me Messin. Duke marrë parasysh që loja është në fazën e fundit dhe tabela është e hapur, kjo pjesë do t’i japë Cristianos një avantazh të madh. Është e sigurt të thuhet se CR7 është më i mirë se Messi në shah”.
Vini re se fotografia është bërë nga e famshmja Annie Leibovitz, një fotografe amerikane që fotografuar Mbretëreshën Elizabeth II, Michael Jackson, Bill Gates, Rihanna dhe të famshëm të tjerë. /G.D /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *