January 19, 2022

Rrahu motrën, vëllain dhe të dashurin, u arrestua shqiptarja me nënshtetësi të huaj

Shpërndaje lajmin

Policia ka informuar se dje në Prishtinë është arrestuar e dyshuara femër shqiptare, me nënshtetësi të huaj, pasi që ka sulmuar fizikisht tri viktimat, vëllain, motrën dhe të dashurin e saj.

Sipas policisë, dy nga viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. “Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje”, ka informuar policia, raportojnë mediat kosovare, transmeton albinfo.ch.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *