October 16, 2021

Rrezikoi dhjetra jetë njerëzish, ky është shoferi që shkaktoi “çmendurinë” mes Tiranës (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Ky është i riu i cili u  fut me makinë në sheshin “Skëndërbej” me makinë duke rrezikuar jetën e qytetarëve.

Ai ka deklaruar për gazetarët  se nuk e kuptonte se cfarë po ndodhte.

Ai u fut me makinë në shesh dhe për disa sekonda bëri drift në mes të turmës. Momentet e tmerrit u filmuan nga qytetarët e pranishëm.

Teksa është prangosur, përballë gazetarëve tha se nuk e kuptonte se çfarë po ndodhte.

“Nuk po kuptoja se cfarë po ndodhte”- tha i riu i cili jeton në Kombinat në Tiranë. /albeu.com/

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *