Rrëzohet brenda në banesë, ndërron jetë i moshuari në Tiranë

0
Shpërndaje lajmin

Një 87-vjeçar ka ndërruar jetë ditëne  sotme në Tiranë. Sipas informacioneve 87-vjeçari N.S, banues në Kombinat ishte rrëzuar një ditë më parë në banesën e tij.
Njoftimi:
Më datë 23.07.2023, rreth orës 17:30, në rrugën “Llazi Miho”, në Kombinat, është rrëzuar në banesën e tij dhe si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar ndërruar jetë, shtetasi N. S., 87 vjeç.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *