Sa vjeç bën? Bieta Sulo i bën urimin special Alban Dudushit nga udhëtimi privat i çiftit (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Alban Dudushi ka festuar ditëlindjen e 50 dhe 24 orët e fundit i ka kaluar vetëm me Bietën në një resort me ski në Itali. Bieta ka zgjedhur që Albanit t’ja urojë ditëlindjen (publikisht) një ditë me vonesë duke shijuar fillimisht ditëlindjen e tij në privatësi pasi ky ka qenë dhe udhëtimi i tyre i parë vetëm. Moderatorja ka postuar disa foto nga 24 orët e fundit dhe e uron Albanin me fjalët më të veçanta.
“Gezuar ditelindjen dashuria ime! Mbi 2500 m u lartesofshin veshtiresite ne arritje dhe ne 360 grade u rrotullofshin te keqiat ne te mira sikur kjo lartesi dhe panorame e Dolomiteve edhe per gjysme shekullin e ardhshem se bashku
Ps. me nje dite vonese urimi publikisht, por per 24 ore doja te shijoja e vetme udhetimi i pare vetem per vetem me njeri-tjetrin se jemi bere prinder”, shkruan Bieta.

 

View this post on Instagram

 
A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *