October 23, 2021

“Sakrifikove gjithçka për ne!” Gjiko urim të veçantë Elitës, për ditëlindje (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Sot, modreatorja e njohur dhe bashkëshortja e reperit Gjiko, Elita Rudi festoon ditëlindjen. Çifti së bashku me dy fëmijët, Zëri dhe Bota, janë arratirsur për të festuar dhe pushuar në Turqi.

Përmes një postimi në Instagram, Gjiko i ka bërë një dedikim të ëmbël gruas së tij.

“Urime ditëlindjen gruaja ime, Elita! Ma bëre jetën e ëmbël, më dhurove dy engjëj, ti sakrifikove çdo gjë për ne, ti na bëre priorit në jetën tënde. E gjithë çfarë dua është të plakem me ty”, shkuan Gjiko në urim./albeu.com


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *