January 26, 2022

Sarri më në fund gjen ekip të ri, takimi të hënën

Shpërndaje lajmin

Maurizo Sarri është pranë Lazios. SportMediaset raporton se ish-tekniku i Juves do të takohet me Lotiton ditën e hënë, shkruan Albeu.com.

Ish-trajneri i Juves dëshiron të rikthehet si trajner dhe (kërkesa prej 4 milion në vit plus bonuese) nuk janë problem për presidentin e Lazios.

Megjithatë, nëse nuk harriet marrëvesha me Sarrin, atherë do tentohet Mihajlovic, ose  Italiano, aktualisht trajner i Spezia. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published.